Kur nusipirkti pitbulį


Pitbulis yra aktyvi šunų veislė. Todėl į pitbulio pirkimą reikia žiūrėti atsakingai. Pirmiausia susiraskite amerikiečių pitbulterjerų veislyną. Tai gali būti vaikų darželis jūsų šalyje arba užsienyje. Tiesą sakant, pradėjus ieškoti, kur įsigyti pitbulį, didelio pasirinkimo nėra. Pasaulyje nėra tiek daug gerų pitbulių veislynų. Ką reiškia „geras pitbulių veislynas“? Tai grynaveisliai pitbuliai, turintys ADBA arba UKC kilmės dokumentus (tik šiais dviem pitbulių kilmės dokumentais galima pasitikėti). Užtikrinti, kad visiems veislyno pitbuliams būtų atlikti tyrimai dėl genetinių ligų nebuvimo. Kad visi šuniukai turėtų reikiamus skiepus, europinį veterinarinį pasą, oficialiai registruotą mikroschemą, kilmės dokumentus. Be to, veislynai ne visada turi šuniukų. Kartais reikia iš anksto užregistruoti šuniuką iš tam tikrų tėvų, sumokėjus rezervacijos užstatą už šuniuką. Apskritai, pirkti pitbulį iš atsakingo augintojo prilygsta automobilio ar naujo namo pirkimui. Su visais čekiais.
Jums pasisekė, patekote į amerikiečių pitbulterjerų veislyno „Dognik Bulls“ puslapį. Mūsų pitbulių veislynas oficialiai įregistruotas ADBA sistemoje. Su pitbuliais dirbame nuo 2011 m. Turime didelę grynaveislių amerikiečių pitbulterjerų veisimo patirtį. Kur nusipirkti pitbulį? Mes turime.
Parodysiu kaip atrodo suaugę pitbuliai iš veislyno Dognik Bulls:


Kaip su mumis susisiekti:

Электронная почта: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654

Dabar parduodami keli pitbulių šuniukai iš importuotų tėvų. Parašykite mums, papasakokite apie save ir įsigykite savo svajonių pitbulį.

Panašūs straipsniai:
Amerikiečių pitbulterjerų veislynas
Pitbulis: nuotrauka, charakteris, veislės aprašymas
Pitbull šuniukai. Pitbull pirkti

Kur nusipirkti pitbulį. Pitbull Lietuva. Pitbullių veislynas Lietuva. Amerikiečių pitbulterjerų veislynas Lietuva.