Labākā pitbullu audzētava Dognik Bulls

Laipni lūdzam labākajā amerikāņu pitbulterjeru audzētavā «Dognik Bulls».

Mūsu audzētava ir viena no lielākajām Eiropas Savienībā. Oficiāli reģistrēts ADBA (Amerikas suņu audzētāju asociācijā). Ar pitbulliem strādājam kopš 2011. gada.
Mūsu pitbulli tiek vesti no Amerikas, Brazīlijas, Bulgārijas, Krievijas, Dagestānas. Mums ir pitbulli no šādām asins līnijām: OFRN (Old Family Red Nose-ASV), Red Alert (ASV/Krievija), DDWW (Ukraina), Jumbo (Dienvidslāvija). Pēc daudzu gadu audzēšanas darba mēs ieguvām savu audzēšanas līniju — Castlesline pitbulls.
Mūsu pitbuli ir veseli, atlētiski, izturīgi, muskuļoti suņi ar stabilu psihi. Vienšķirņu un visu šķirņu suņu izstāžu uzvarētāji. Labākie pitbulli no audzētavas Dognik Bulls arī uzvar sporta sacensībās daudzās valstīs. Mūsu pitbuli dzīvo kopā ar bērniem un citiem dzīvniekiem. Mūsu audzētavā kucēni katru dienu sazinās ar 7 bērniem! Arī mūsu pitbulu kucēni sazinās ar pieaugušiem audzētavas suņiem. Lielu uzmanību pievēršam visu pitbulu kucēnu socializācijai audzētavā. Lai pie saimniekiem nonāk veseli, skaisti, ar izcilu psihi pitbulli. Lai paņem pitbula kucēnu, pavadu rokās un uzreiz dodies baudīt pastaigu.
Mēs piegādājam kucēnus visā ES un ārpus tās. Kopš Dognik Bulls pitbulli dzīvo 22 pasaules valstīs! Kucēni no audzētavas ir vakcinēti, visiem ir veterinārā Eiropas pase, mikročips, ADBA ciltsraksti. Visus kucēnus pirms došanās uz jaunām mājām apskata veterinārārsts.
Mēs esam labākā pitbullu audzētava. Par pitbula kucēna iegādi varat droši sazināties ar mums. Nākotnē mēs konsultējam visus mūsu pitbullu īpašniekus. Palīdzam ar audzēšanu, izglītību, izstādēm, sportu.
Dažas pieaugušo suņu fotogrāfijas no labākās pitbullu audzētavas Dognik Bulls:


Lai iegādātos pitbula kucēnu, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654
Tagad mums ir pārdošanā pitbulu kucēni:
Kuce Dognik Bulls Highway to Hell. 1500 eiro


Kuce Dognik Bulls Kiss. 1500 eiro


Sieviete Dognik Bulls Millarka. 1500 eiro


Sieviete Dognik Bulls Fabiana. 1500 eiro


Male Dognik Bulls Red Hot Chili Pepper. 1500 eiro

Līdzīgi raksti:
Amerikāņu pitbulterjeru kucēnu rezervēšana