Pirkite juodąjį pitbulį

Oficialiame amerikietiškų pitbulterjerų veislyne „Dognik Bulls“ jau prekiaujama juodais pitbuliais! Parduodamos 3 juodos kates. Pitbulių šuniukų tėvai buvo atvežti iš Amerikos ir Bulgarijos.


Tėvas: Miller’s Wild Storm aka Castle. Atvežtas iš Amerikos. Ukrainos jaunių čempionas, Ukrainos čempionas, Rusijos čempionas, klubo čempionas, kandidatas į čempionus pagal darbines savybes, sporto čempionas. Vienveislių ir visų veislių parodų nugalėtojas! Kelių šalių sporto varžybų nugalėtojas. Pitbulių kilmės genetinių ligų neturi (yra sertifikatai). Ištirta sveikata. Išbandyti palikuonys.
Motina: Dognik Bulls Anksunamun. Atvežtas iš Bulgarijos. Daugelio pitbulių motina. Genetinių ligų neturi (yra pažymos). Mažas juodas šuo. Jis labai myli savo šeimą. Ji turi nuostabią šeimos asmenybę.
Mūsų juodųjų pitbulių šuniukai yra visiškai vakcinuoti, turi mikroschemą, veterinarinį Europos pasą ir ADBA kilmės dokumentus. Pasiruošę keliauti į naujas šeimas. Pitbulliai iš Dognik Bulls veislyno gyvena Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Olandijoje, Didžiojoje Britanijoje, Škotijoje, Airijoje, Italijoje, Amerikoje, Čekijoje. Respublika, Belgija, Danija. Padėsime pristatyti į bet kurią pasaulio šalį.
Juodojo pitbulo šuniuko kaina – 1500 eurų.
Dognik Bulls Fabiana


Dognik Bulls Millarka


Dognik Bulls Kiss


Pirkite juodąjį pitbulį. Parašykite mums ir užsisakykite savo svajonių pitbulių šuniuką:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654

Panašūs straipsniai:
Geriausias pitbulių veislynas Dognik Bulls