Pirkite raudonąjį pitbulį

Parduodamas gražus, raumeningas, su kilmės dokumentais, raudonojo pitbulo šuniukas. Berniukas. Gimė oficialiame pitbulių veislyne „Dognik Bulls“. Labai protingas, drąsus, aktyvus raudonasis pitbulis. Jo tėvai buvo atvežti iš Amerikos ir Bulgarijos.

Tėvas: Miller’sWild Storm aka Castle. Importuotas iš Floridos, JAV. Ukrainos jaunių čempionas, Ukrainos čempionas, Rusijos čempionas, klubo čempionas, kandidatas į čempionus pagal darbines savybes, sporto čempionas. Vienveislių ir visų veislių parodų nugalėtojas! Kelių šalių sporto varžybų nugalėtojas. Jis turi titulą – Veislės „Amerikos pitbulterjeras“ čempionas! Pitbulių kilmės genetinių ligų neturi (yra sertifikatai). Ištirta sveikata. Išbandyti palikuonys. Iš jo gimsta daugiau nei 300 pitbulių visame pasaulyje. Labai garsus pitbulių patinas. Duoda protingas, su stipria pitbulių nervų sistema.
Motina: Dognik Bulls Anksunamun. Atvežtas iš Bulgarijos. Daugelio pitbulių motina. Genetinių ligų neturi (yra pažymos). Mažas juodas šuo. Jis labai myli savo šeimą. Ji turi nuostabią šeimos asmenybę.
Mūsų raudonojo pitbulo šuniukas yra visiškai paskiepytas, turi mikroschemą, veterinarinį Europos pasą ir ADBA kilmės dokumentus. Pasiruošę keliauti į naują šeimą. Kasdien bendrauja su 7 vaikais. Jis draugiškas su kitais veislyno šunimis. Tinka aktyvioms šeimoms, šeimoms su vaikais ir kitiems augintiniams. Pitbulliai iš Dognik Bulls veislyno gyvena Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Olandijoje, Didžiojoje Britanijoje, Škotijoje, Airijoje, Italijoje, Amerikoje, Čekijoje. Respublika, Belgija, Danija. Padėsime pristatyti į bet kurią pasaulio šalį.
Raudonojo pitbulo šuniuko kaina – 1500 eurų.
Nuotraukos „pirkti raudoną pitbulį“:

Parašykite mums ir užsisakykite savo svajonių pitbulių šuniuką:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654

Panašūs straipsniai:
Pirkite juodąjį pitbulį