Pitbulis Lietuva

Sveiki atvykę į pitbulių veislyną Lietuva – „Dognik Bulls“. Dabar parduodame nuostabius pitbulių šuniukus! Pas mus galite įsigyti grynaveislį pitbulo šuniuką (amerikiečių pitbulterjerą).
Šuniukai gimė 2023-07-01. Tik 10 pitbulių šuniukų. Dalis šuniukų jau rezervuoti į Lenkiją, Rumuniją, Suomiją. Kelios patelės ir patinai vis dar parduodami.
Pitbulių šuniukų tėvai Lietuva:

Suaugusių pitbulių Lietuvos nuotraukos iš veislyno «Dognik Bulls». Jūsų šuniukas iš mūsų pitbulių veislyno užaugs toks pat gražus, raumeningas, protingas.

Parduodamų šuniukų «pitbulis Lietuva» nuotraukos:

Visi mūsų šuniukai yra grynaveisliai pitbuliai, turintys tikrą Amerikos ADBA (Amerikos šunų augintojų asociacijos) kilmės dokumentą. Šuniukai į naujus namus persikelia 8 savaičių amžiaus. Jie jau turės vakcinaciją pagal amžių, registruotą mikroschemą, veterinarinį Europos pasą šuniui, ADBA kilmės dokumentus. Taip pat kiekvienam šuniukui suteikiame individualią atmintinę. Jame pasakojama, kaip šuniukas augo ir vystėsi nuo pat gimimo. Taip pat kaip šerti, prižiūrėti, kokių skiepų ir gydymo nuo blusų, kirmėlių, erkių reikia šuniukui pirmaisiais gyvenimo metais (nurodant datas, kada tai turėtų būti daroma).
Norėdami įsigyti pas mus nerealiai šaunų pitbulo šuniuką (pitbulis Lietuva), parašykite mums ir papasakokite apie save ir savo šeimą. Šuniuko kaina iš šio kergimo – 1500 eurų. Beje, šuniukų tėvas atvežtas iš Amerikos, pitbulių šuniukų mama – iš Dagestano. Šuniukų tėtis yra kelių šalių parodų ir sporto čempionas. Šuniukų tėvai neserga genetinėmis ligomis (II tipo tinklainės atrofija ir smegenėlių ataksija).
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654
Pitbuliai iš Dognik Bulls veislyno gyvena 23 pasaulio šalyse. Jei reikia tarptautinio siuntimo, galime padėti.
Jei turite klausimų apie pitbulių šuniukus, mūsų veislyną, apie pitbulių veislę, rašykite mums.
Pagarbiai Amerikos pitbulterjerų veislyno, pitbulis Lietuva, vadovė — Veronika Voitovska.

Panašūs straipsniai:
Pitbulių šuniukų Lietuva
Pitbulių augintojai Lietuva

Pitbull Lietuva. Pitbulių šuniukai Lietuva