Pitbulių augintojai

Pitbuliai iš «Dognik Bulls» veislyno pasižymi stipriu charakteriu, aistra ir veržlumu, puikiais raumenimis ir stabilia psichika. Mūsų pitbuliai veisiami gyventi miesto aplinkoje ir kaime. Pitbuliai iš Dognik Bulls veislyno gyvena su kitais gyvūnais ir su bet kokio amžiaus vaikais (nuo 0+ mėn.).
Esame oficialūs pitbulių augintojai. Mūsų vardai Veronika Voitovska ir Ihor Havryk. Nuo 2011 metų turime reikalų su amerikiečių pitbulterjerų veisle. Pitbulių veislynas buvo oficialiai įregistruotas ADBA (American Dog Breeders Association) sistemoje.
Mūsų pitbuliai sveiki, nealergiški, puikiai pasirodo sporto varžybose ir parodose. Mūsų pitbulių veislyne „Dognik Bulls“ gimė Italijos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos čempionai, Multičempionai ir kt.
Štai taip gražiai atrodo suaugę amerikiečių pitbulterjerai iš veislyno Dognik Bulls:

Esame patyrę pitbulių augintojai, mūsų veisimo linijos orientuotos į aukščiausios kokybės pitbulių, atitinkančių veislės standartą, gamybą.
Kelis kartus per metus turime pitbulių šuniukų. Iš kergimų veislyno viduje (tokių šuniukų kaina apie 1500 eurų). Ir nuo lankymosi kergimo (tokių šuniukų kaina nuo 2000 eurų, nes papildome ir tobuliname savo veisimo linijas, kad gautumėte ekstra klasės pitbulių šuniukus).
Pagrindinis veisimas medelyne pastatytas ant pitbulių, kuriuos atsivežėme iš Amerikos, Brazilijos, Rusijos, Dagestano. Tai yra Amerikos pitbulterjerų sportinės ir darbo linijos.
Šiuo metu mūsų veislyne yra parduodami keli šuniukai, taip pat rezervacijos būsimiems pitbulių šuniukams.
Norėdami įsigyti pitbulo šuniuką iš oficialių veislyno Dognik Bulls veislyno, parašykite mums. Pirmoje žinutėje būtinai papasakokite apie save ir savo šeimą:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654
Visi šuniukai į naujus namus keliauja su bazine socializacija (pripratę prie gatvės, antkaklio ir pavadėlio), nukirminti, paskiepyti, su veterinariniu Europos pasu, su registruota mikroschema, su ADBA kilmės dokumentais. Beje, visų Dognik Bulls veislyno pitbulių protėvius galima atsekti per kilmės dokumentus (popierines ir internetines versijas) iki 1800-ųjų.
Jei negalite atvykti į veislyną pasiimti savo pitbulio šuniuko asmeniškai, pasirūpinsime pristatymu. Pit Bulls iš Dognik Bulls gyvena 23 šalyse visame pasaulyje.

Panašūs straipsniai:
Pitbull Bucuresti

Pitbulių augintojai. Pitbulių augintojai Lietuva