Pitbulių šuniukai Lietuva


Parduodami puikūs pitbulių šuniukai. Visi su raudonomis nosimis. Spalvos — kreminė (labai šviesi, beveik kaip balta), raudona, šokoladinė. Mūsų Lietuvos pitbulių šuniukai labai malonūs ir draugiški. Gimė 2023 m. liepos 1 d. Turime oficialų amerikiečių pitbulterjerų veislyną „Dognik Bulls“. Dirbame nuo 2011 m. Registruotas ADBA (American Dog Breeders Association).
Lietuvos pitbulių šuniukai iš nuostabių tėvų. Tėvas buvo parvežtas iš Amerikos. Turi ADBA kilmės dokumentus. Neturi genetinių veislių ligų (ataksija ir akių ligos). Puiki psichinė pusiausvyra. Myli vaikus. Labai azartiškas. Kelių šalių čempionas parodose ir sporto varžybose. Daugkartinis Best In Show laimėtojas – 1 vieta.
Motina buvo atvežta iš Dagestano. Kilmė ADBA. Vidutinio dydžio, labai malonus ir aktyvus šuo. Neturi genetinių genetinių ligų.
Pitbulių šuniukai iš ankstesnės šių tėvų vados gyvena Suomijoje, Latvijoje, Ukrainoje. Jau koncertuoja ir laimi parodose. Jie turi titulus – Italijos čempionas, Vokietijos čempionas, Latvijos čempionas, Didžiosios Britanijos čempionas. Labai protingi, aktyvūs amerikiečių pitbulterjerai.
Galima rezervuoti keletą patelių ir patinų. Į naujus namus bus pasirengęs kraustytis po 2023 m. rugpjūčio 26 d. (po 8 savaičių). Jie bus tris kartus dehelmintizuoti, paskiepyti, su veterinariniu pasu, su ADBA kilmės dokumentais, su registruota mikroschema.
Lietuvos pitbulių šuniukų tėvų nuotraukos:


Pitbulių šuniukų nuotraukos Lietuvoje:


Parašykite mums, kad įsigytumėte savo svajonių pitbulį. Vyksta Lietuvos pitbulių šuniukų pristatymas visame pasaulyje. Mūsų pitbulių šuniukai gyvena 23 pasaulio šalyse!
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Pirmoje žinutėje papasakokite apie save. Koks tavo vardas, kiek tau metų. Kodėl tu nori pitbulo šuniuko. Ką planuojate daryti su pitbuliumi iš mūsų veislyno Dognik Bulls? Gyvenate bute ar name? Ar jūs turite vaikų? Ar turite kitų šunų ar kačių? Ar visi šeimos nariai sutaria dėl šuns?

 

Panašūs straipsniai:

Pitbull Lietuva
Pitbulių šuniukai Lietuva. Amerikiečių pitbulterjerų šuniukai Lietuva. Pitbull Vilnius, Kaunas, Druskininkai, Klaipėda, Šiauliai, Varėna.