Pitbull Lietuva


Puikios naujienos mūsų amerikiečių pitbulterjerų veislyne «Dognik Bulls»! 2023 m. liepos 1 d. turėjome puikią pitbulių vadą. Yra keletas kalių ir pitbulių patinų. Gimė 10 pitbulių šuniukų! Parduodame 6 šuniukus (3 mergaites ir 3 berniukus). Likę šuniukai jau užsakyti ir keliaus gyventi į Suomiją, Lenkiją, Rumuniją, Estiją.
Merginos ir berniukai yra ryškių, elegantiškų spalvų (grietinėlės, raudonos, šokoladinės – visos su raudona nosimi). Puiki anatomija, gera nervų sistema. Mūsų amerikiečių pitbulterjerų šuniukai auga su vaikais. Mūsų šuniukai tinka šeimoms su vaikais, šeimoms su kitais gyvūnais. Taip pat mūsų pitbuliai tinka kaip pirmasis šuo. Mokymas yra būtinas bet kurios veislės šunims.
Šuniukų tėvai stabilios psichikos, be agresijos. Dalyvaukite ir laimėkite parodose ir sporto varžybose. Jie neserga genetinėmis ligomis (ištirti, turi pažymas).
Mūsų amerikiečių pitbulterjerų šuniukų tėvas buvo atvežtas iš Amerikos. Slapyvardis pagal kilmę – Millers Wild Storm dar žinomas kaip pilis. Motina buvo atvežta iš Dagestano. Slapyvardis pagal kilmę – Dognik Bulls Indiana.
Amerikiečių pitbulterjerų šuniukų nuotraukos:


Tėvų nuotraukos:


Norėdami įsigyti amerikiečių pitbulterjero šuniuką iš veislyno Dognik Bulls, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls
Visi amerikiečių pitbulterjerų šuniukai iš veislyno iškeliauja į naujus namus turėdami Europos veterinarijos gydytojo pasą, registruotą mikroschemą, ADBA kilmės dokumentus, amžių atitinkančius skiepus, dehelmintizaciją. Veislyno Dognik Bulls pitbuliai neserga genetinėmis ligomis, visi suaugę veislyno šunys yra ištirti ir turi sertifikatus. Šios vados šuniuko kaina 1500 eurų.

 

Panašūs straipsniai:

Pitbulių šuniukai Lietuva
Pitbull Lietuva. Amerikiečių pitbulterjeras Lietuva. Pitbulių šuniukai Lietuva