Kas olete huvitatud pitbulli tõust Eestis? Meie pitbull kennel «Dognik Bulls» aitab teid. Näitame oma täiskasvanud pitbulle. Räägime pitbullide tervisest. Pakume müügiks pitbulli kutsikad.
Niisiis alustas pitbullide kennel «Dognik Bulls» oma tööd kauges 2011. aastal. Kõigepealt tahan teile näidata, kui lahedad pitbullid meil on. Ja siis jätkan lugu. Kõik fotodel olevad pitbullid on sündinud meie kennelis või kuuluvad meie kennelisse.

Otsustasime luua ekstraklassi pitbullide kenneli. Seetõttu tõid nad Ameerikast, Brasiiliast, Bulgaariast, Dagestanist ja Venemaalt parimad pitbulli tõu esindajad. See läks meile kalliks maksma. Nii rahaliselt kui ka suhtluses. Välismaale ju tavaliselt parimaid kutsikaid ei müüda. Aga me olime juba aastaid tuntud ja müüsime meile parimaid pitbulle.
Hetkel on Dognik Bullsi pitbullide kennelis oma aretusliin «Castlesline pitbulls». See on üles ehitatud järgmistele vereliinidele: OFRN, Red Alert, Jumbo, DDWW.
Kõigil meie kassikasvatuse pitbullidel ei ole geneetilisi haigusi (testitud). Peaaegu kõik kenneli koerad on näitustel või spordis tšempioni tiitlid. Pöörame palju tähelepanu koerte füüsilisele arengule. Meie jaoks on pitbullid sportlased.
Puukooli pikkade aastate jooksul on meil sündinud mitusada pitbulli. See andis meile palju kogemusi ja teadmisi. Mida jagame oma kutsikate ostjatega.
Kõik meie täiskasvanud pitbullid ja pitbulli kutsikad jalutavad iga päev metsas, suhtlevad laste ja teiste loomadega.
Muide, nüüd on kennelis kutsikad müügis. Ma näitan teile mõnda fotot. Kui soovid osta pitbulli koos dokumentidega, siis kirjuta meile ja räägime kõik läbi. Kutsikate hind meie kennelis oleneb konkreetsest paaritusest ja kutsikast. Tavaliselt on see umbes 1500 eurot.

Kõik kutsikad on vaktsineeritud, neil on EL veterinaarpass, mikrokiip, ADBA tõutunnistus. Ja lisaks anname memo teie kutsika eest hoolitsemise kohta + tema sünniandmed (kaal, millal ta sündis, kuidas ta arenes jne).
«Pitbull Eesti» kontaktid:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654

Sarnased artiklid:
Ameerika pitbullterjerite kutsikate reserveerimine

Pitbull Eesti. Osta pitbull Eestis. Ameerika pitbullterjeri ost. Ameerika pitbull terjer Eesti.