Pitbull kennel Eesti Estonia

Tere tulemast Dognik Bullsi pitbullide kennelisse. Siin saate kohtuda Ameerika pitbullterjerite tõu parimate esindajatega. Saate osta pitbulli kutsika — teie unistuste koera. Saate oma lastele kutsikaid tutvustada. Meie isikus saate sõpru ja inimesi, kes armastavad kõiki meie pitbulle. Ja kui Dognik Bullsi kennelist pitbullidega tutvud, ostad endale kindlasti kutsika.
Oleme pitbullidega töötanud alates 2011. aastast. Registreerisime oma kenneli ametlikult ADBA (American Dog Breeders Association) süsteemis. Kuigi ma räägin teile kogu ametlikust osast, tahan ma teile näidata, kui lahedad, lihaselised, ilusad, sportlikud ja nutikad pitbullid meil on. Fotol meie pitbullide kennelisse kuuluvad (või meie pitbullide kennelis sündinud) koerad:


Niisiis, tõime oma esimesed pitbullid Ameerikast, Brasiiliast, Venemaalt, Dagestanist. Kasutame järgmisi pitbullide vereliine: OFRN, Jumbo, Red Alert, DDWW.
Tänu raskele tööle saime ideaalsed Ameerika pitbullterjerid: aktiivsed, toimekad, suurepärased perekoerad, suurepärase anatoomiaga, stabiilse psüühikaga. Meie pitbullid elavad lastega peredes, koos teiste koertega.
Müüme oma pitbulli kutsikad üle kogu maailma. Juba 23 riigis on Dognik Bullsi kenneli esindajad! Meie koerad esinevad ja võidavad spordivõistlustel, ühetõulistel näitustel, kõikide tõugude näitustel, treeningmeistrivõistlustel.
Kui teil on huvi, kust leida Eestist suurepärast pitbullide kennelit. Kui soovid tõugu tundma õppida. Kui oled juba valmis pitbulli kutsikat ostma, tule meile külla. Palun kirjuta kõigepealt endast:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsap: +37127118654

Meie pitbull kennelis Estonia on nüüd müügil mitu pitbulli kutsikat. Ilusad mustad, šokolaadi ja punased värvid. Kõik kutsikad kolivad uutesse kodudesse Euroopa veterinaarpassiga, ADBA tõutunnistusega, vaktsineerimisega, registreeritud mikrokiibiga.

Sarnased artiklid:
Pitbull Eesti

Pitbull kennel Eesti Estonia. Pitbull Eesti. Ameerika pitbullterjerite kennel Eesti. Ameerika Pitbull Terjer Eesti