Pitbull koere kennel Eesti

Tere tulemast Ameerika pitbullterjeri Dognik Bullsi kennelisse. Minu nimi on Veronika Voitovska, olen koerakasvataja Dognik Bulls pitbullide kasvataja ja omanik. Olen töötanud Ameerika pitbullterjerite tõuga alates 2011. aastast.
Kuna meie kassikasvatus on pitbullide kasvatamisega tegelenud väga pikka aega, on meil oma arusaam sellest, milline pitbull peaks olema. Dognik Bullsi pitbullid vastavad täielikult meie soovidele. Väliselt on need keskmise suurusega koerad, hästi lihaselised, suurte peadega, sügava ja laia võimsa rinnaga. Kõik meie pitbullid näevad harmoonilised ja proportsionaalsed välja. Neil on suurepärased lihased isegi ilma suurema füüsilise pingutuseta, lihtsalt esmaklassilise geneetika tõttu. Oma olemuselt on kennelis olevad Ameerika pitbullterjerid aktiivsed, mängivad hasartmänge, sõidavad autoga. Samal ajal kiindunud kõigisse oma pereliikmetesse. Nad saavad hästi läbi maja teiste loomadega. Neil on stabiilne psüühika ja nad elavad hästi lastega. Jah, me müüme pitbulli kutsikaid isegi vastsündinud lastega peredele. Kunagi elasid meie pitbullid koos meie vastsündinud tütrega. Iga päev käib lasteaias 7 last (meie tütar ja naabrilapsed). Nad mängivad kutsikate ja täiskasvanud koertega, aitavad neid sotsialiseerida. Meie kennel asub metsas ja kutsikad on kasvanud ökoloogiliselt puhtas kohas.
Kõik meie pitbullid on Ameerika ADBA (American Dog Breeders Association) põlvnemisega. Just ADBA sugupuud on Ameerika Pit Bull Terjerite maailmas kõige kõrgemalt hinnatud. Kõik kenneli kutsikad lähevad uutesse kodudesse ADBA tõutunnistuse, Euroopa veterinaarpassi, registreeritud mikrokiibiga, ussirohtu ja vaktsineeritud. Kutsika hind kennelis on orienteeruvalt 1000-2000 eurot (olenevalt kutsika vanematest, kutsikast endast jne).
Nüüd näitan teile meie Dognik Bullsi kenneli täiskasvanud Ameerika pitbullterjereid:


Hetkel on meil müügis pitbulli kutsikad. Kennelist pitbulli kutsika broneerimiseks ja ostmiseks kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654

Muide, meie pitbullid elavad 23 maailma riigis. Seega, kui vajate kohaletoimetamist, aitame.
Lugupidamisega Veronika Voitovska, Ameerika pitbullterjerite kenneli juhataja.

Sarnased artiklid:
Pitbull Eesti

Pitbullide kasvandus Eesti. Ameerika pitbullterjerite kennel Eesti. Pitbull Eesti. Ameerika pitbull terjer Eesti