Pitbull Latvija

Pitbull Latvija


Lieliski jaunumi mūsu amerikāņu pitbulterjeru audzētavā «Dognik Bulls»! 2023. gada 1. jūlijā mums bija ideāls pitbullu metiens. Ir pieejamas vairākas kuces un pitbulu tēviņi. Dzimuši 10 pitbula kucēni! Pārdodam 6 kucēnus (3 meitenes un 3 puikas). Pārējie kucēni jau ir rezervēti un dosies dzīvot uz Somiju, Poliju, Rumāniju, Igauniju.
Meitenes un zēni ir spilgtas, elegantas krāsas (krēmkrāsas, sarkanas, šokolādes — visi ar sarkanu degunu). Lieliska anatomija, laba nervu sistēma. Mūsu amerikāņu pitbulterjeru kucēni aug kopā ar bērniem. Mūsu kucēni ir piemēroti ģimenēm ar bērniem, ģimenēm ar citiem dzīvniekiem. Arī mūsu pitbuli ir piemēroti kā pirmais suns. Apmācība ir obligāta jebkuras šķirnes suņiem.
Kucēnu vecāki ar stabilu psihi, bez agresijas. Piedalīties un uzvarēt izstādēs un sporta sacensībās. Viņiem nav ģenētisku slimību (izmeklētas, ir sertifikāti).
Mūsu amerikāņu pitbulterjeru kucēnu tēvs tika atvests no Amerikas. Segvārds pēc ciltsraksta — Millers Wild Storm aka Castle. Māte tika atvesta no Dagestānas. Segvārds pēc ciltsraksta — Dognik Bulls Indiana.
Amerikāņu pitbulterjeru kucēnu fotogrāfijas:


Vecāku fotogrāfijas:


Lai iegādātos amerikāņu pitbulterjera kucēnu no audzētavas Dognik Bulls, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls
Visi amerikāņu pitbulterjeru kucēni pamet audzētavu uz jaunām mājām ar Eiropas veterinārārsta pasi, reģistrētu mikročipu, ADBA ciltsrakstiem, vecumam atbilstošām vakcinācijām, attārpošanu. Audzētavas Dognik Bulls pitbulliem nav ģenētisku slimību, visi audzētavas pieaugušie suņi ir izmeklēti un tiem ir sertifikāti. Kucēna cena no šī metiena ir 1500 eiro.

 

Līdzīgi raksti:

Pitbulu kucēni Latvija
Pitbull Latvija. Amerikāņu pitbulterjers Latvija. Pitbulu kucēni Latvija. Pitbull Rīga, Ogre, Cēsis, Sigulda, Rēzekne, Daugavpils, Ventspils.