Pitbulu kucēni Latvija


Pārdodu krāšņus pitbula kucēnus. Visi ar sarkaniem deguniem. Krāsas — krēmkrāsas (ļoti gaiša, gandrīz kā balta), sarkana, šokolādes. Mūsu pitbulu kucēni Latvija ir ļoti laipni un draudzīgi. Dzimis 2023. gada 1. jūlijā. Mums ir oficiāla amerikāņu pitbulterjeru audzētava «Dognik Bulls». Strādājam kopš 2011. gada. Reģistrēts ADBA (American Dog Breeders Association).
Pitbulu kucēni Latvija no brīnišķīgiem vecākiem. Tēvu atveda no Amerikas. Ir ADBA ciltsraksti. Nav ģenētisku šķirnes slimību (ataksija un acu slimības). Lielisks garīgais līdzsvars. Mīl bērnus. Ļoti azartisks. Vairāku valstu čempions izstādēs un sporta sacensībās. Vairākkārtējs Best In Show ieguvējs — 1. vieta.
Māte tika atvesta no Dagestānas. Ciltsraksti ADBA. Vidēja auguma, ļoti laipns un aktīvs suns. Nav ciltsrakstu ģenētisku slimību.
Šo vecāku iepriekšējā metiena pitbulu kucēni dzīvo Somijā, Latvijā, Ukrainā. Jau uzstājies un uzvar izstādēs. Viņiem ir tituli — Itālijas čempions, Vācijas čempions, Latvijas čempions, Lielbritānijas čempions. Ļoti gudri, aktīvi amerikāņu pitbulterjeri.
Rezervēšanai ir pieejamas vairākas mātītes un tēviņi. Būs gatavs pārcelties uz jaunām mājām pēc 2023. gada 26. augusta (pēc 8 nedēļām). Viņi būs trīs reizes attārpoti, vakcinēti, ar veterināro pasi, ar ADBA ciltsrakstiem, ar reģistrētu mikročipu.
Latvijas pitbulu kucēnu vecāku fotogrāfijas:


Latvijas pitbulu kucēnu fotogrāfijas:


Rakstiet mums, lai iegādātos savu sapņu pitbulu. Notiek Latvijas pitbulu kucēnu piegāde visā pasaulē. Mūsu pitbulu kucēni dzīvo 23 pasaules valstīs!
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Lūdzu, pastāstiet mums par sevi pirmajā ziņojumā. Kā tevi sauc, cik tev gadu. Kāpēc jūs vēlaties pitbula kucēnu? Ko jūs plānojat darīt ar pitbulu no mūsu audzētavas Dognik Bulls? Vai jūs dzīvojat dzīvoklī vai mājā? Vai jums ir bērni? Vai jums ir citi suņi vai kaķi? Vai visi ģimenē ir vienisprātis par suni?

 

Līdzīgi raksti:

Pitbull Latvija
Pitbulu kucēni Latvija. Amerikāņu pitbulterjeru kucēni Latvija