Laipni lūgti pitbullu audzētavā Latvija — «Dognik Bulls». Tagad mums pārdošanā ir krāšņi pitbula kucēni! Pie mums varat iegādāties tīršķirnes pitbula kucēnu (amerikāņu pitbulterjeru).
Kucēni piedzima 2023. gada 1. jūlijā. Tikai 10 pitbulu kucēni. Daži kucēni jau ir rezervēti uz Poliju, Rumāniju, Somiju. Vairākas mātītes un tēviņi joprojām ir pārdošanā.
Pitbulu kucēnu vecāki Latvijā:

Pieaugušo pitbulu Latvijas fotogrāfijas no audzētavas «Dognik Bulls». Jūsu kucēns no mūsu pitbullu audzētavas izaugs tikpat skaists, muskuļots, gudrs.

Pārdodu «pitbull Latvija» kucēnu fotogrāfijas:

Visi mūsu kucēni ir tīršķirnes pitbuli ar patiesiem amerikāņu ADBA (American Dog Breeders Association) ciltsrakstiem. Kucēni uz jaunām mājām pārceļas 8 nedēļu vecumā. Viņiem jau būs vakcinācija pēc vecuma, reģistrēts mikročips, veterinārā Eiropas pase sunim, ADBA ciltsraksti. Katram kucēnam izsniedzam arī individuālu piezīmi. Tas stāsta, kā kucēns auga un attīstījās no dzimšanas brīža. Arī kā barot, kopt, kādas vakcinācijas un ārstēšana pret blusām, tārpiem, ērcēm nepieciešamas kucēnam pirmajā dzīves gadā (ar datumiem, kad tas jādara).
Lai iegādātos pie mums nereāli foršu pitbula kucēnu (pitbull Latvija), raksti mums un pastāsti par sevi un savu ģimeni. Kucēna cena no šīs pārošanas ir 1500 eiro. Starp citu, kucēnu tēvs atvests no Amerikas, pitbula kucēnu māte no Dagestānas. Kucēnu tēvs ir vairāku valstu multičempions izstādēs un vairāku valstu čempions sportā. Kucēnu vecākiem nav ģenētisku slimību (II tipa tīklenes atrofija un smadzenīšu ataksija).
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654
Pitbulli no Dognik Bulls  audzētavas dzīvo 23 pasaules valstīs. Ja jums nepieciešama starptautiska piegāde, mēs varam palīdzēt.
Ja jums ir kādi jautājumi par pitbula kucēniem, mūsu audzētavu, par pitbulu šķirni, rakstiet mums.
Ar cieņu, Amerikas pitbulterjeru audzētavas, pitbuls Latvija vadītāja — Veronika Voitovska.

Līdzīgi raksti:
Pitbull Rīga
Kucēni pitbull Latvija

Pitbull Latvija. Pitbulu kucēni Latvija