Pitbull Rīga

Laipni lūgti amerikāņu pitbulterjeru audzētavā Rīga «Dognik Bulls». Ar pitbullu audzēšanu nodarbojamies kopš 2011. gada. Mūsu audzētavā var iepazīties ar pitbuliem un iegādāties pitbula kucēnu.
Visiem mūsu suņiem ir pasaulē vecākās pitbullu organizācijas ADBA – Amerikas suņu audzētāju asociācijas – ciltsraksti. Mūsu suņu senči ir meklējami 1800. gados, Pitbull šķirnes pirmsākumos. Mēs, es un mans vīrs Veronika Voitovska un Ihors Havriks esam profesionāli pitbullu audzētāji. Tagad es jums parādīšu, kā izskatās pieaugušie pitbuli Rīga no audzētavas Dognik Bulls:

Kāpēc pitbula kucēnu labāk pirkt oficiālā audzētavā, nevis tikai no oficiāla audzētāja? Audzētavā ir lielāka pieredze. Tā kā audzētavā kucēni dzimst biežāk, viņiem ir sava audzēšanas līnija un daudz zināšanu par amerikāņu pitbulterjeru šķirni. Piemēram, jūs vēlaties iegādāties melnu pitbula mātīti, kas ir aktīva un laipna pret cilvēkiem. Jūs meklējat, kur to iegādāties, un atrodiet audzētāju (nevis kaķu audzētavu!) savā pilsētā. Un šim audzētājam ir pirmais kucēnu metiens mūžā, no viņa mīļākās kuces. Visi kucēni ir sarkani, viņš absolūti neatšķir, kas viņiem izaugs ārēji, kāds būs raksturs (galu galā viņam nav pieredzes, tikai viņa iekšējā intuīcija, kas nedarbojas, ja runa ir par ģenētiku un vaislas suņiem). Un šis audzētājs patiesi uzskatīs savus kucēnus par labākajiem un pastāstīs, ka viņam ir viens sarkanais pitbula tēviņš pārdošanā. Pērciet šo tēviņu melnās mātītes vietā un būsiet laimīgs. To jums pateiks šis audzētājs. Bet vai tas nesīs jums laimi? Tas nebija jūsu sapņu suns. Ne ārēji, ne raksturā. Bērnudārzā ir otrādi. Tu atnāc pie mums, pastāsti par sevi un savu ģimeni, pastāsti kādu kucēnu vēlies — kucēna dzimumu, krāsu, raksturu, izmēru. Un mēs apspriežam, kādi pitbullu pārojumi mums būs šogad un kādus kucēnus mēs varam iegūt. Kopā mēs izlemjam, no kāda pārošanās jūs sagaidīsit kucēnu. Galu galā tas ir brīnišķīgi! Jūs noteikti zināt, ka mēs esam pieredzējuši cilvēki, mēs saprotam kucēnus jau no dzimšanas brīža, jo mums ir jau otrā desmitgade pieredze pitbulterjeros. Mēs jums nepiedāvāsim iegādāties «sarkano pitbula tēviņu», ja ieradīsieties iegādāties melnu mātīti. Kopā ar jums gaidīsim, kamēr pie mums būs jums piemērots suns.
Mūsu kaķu audzētava ir pazīstama visā pasaulē. Mūsu pitbulli dzīvo 23 pasaules valstīs! Mēs zinām, kā nosūtīt kucēnu uz jebkuru valsti, kā izaudzināt lielisku ģimenes suni, kā apmācīt muskuļotu pitbulu un daudz ko citu. To visu stāstām mūsu pitbullu pircējiem. Vienmēr sazināmies ar bērnistabas absolventiem un vienmēr palīdzēsim un konsultēsim.
Visi mūsu kucēni uz jaunām mājām dodas vakcinēti, ar reģistrētu mikročipu, ar Eiropas veterināro pasi, ar ADBA ciltsrakstiem. Dzīves laikā audzētavā kucēni staigā pa ielu 4 reizes dienā. Un viņi sazinās ar 7 bērniem (mūsu un kaimiņu bērniem). Jūs iegūstat tīrasiņu, labi socializētu, veselīgu pitbulu no audzētavas Dognik Bulls.
Tagad pārdošanā mums ir melnas, sarkanas, krēmkrāsas, šokolādes krāsas kucēni. Rezervācijas ir atvērtas arī pitbulu kucēniem no izbraukuma pārošanās uz Poliju!
Ja vēlaties foršu, izskatīgu, gudru, ģimenisku pitbulu, sazinieties ar mums jebkurā ērtā veidā. Mūsu pitbullu cena ir 1500-2000 eiro:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654
Ar cieņu, pitbullu audzētavas Rīga vadītāja — Veronika Voitovska.

Līdzīgi raksti:
Ciltsrakstu pitbulls pirkt

Pitbull Rīga. Amerikāņu pitbulterjers Rīga. Pitbullu audzētava Rīga