Ar domitės pitbulių veisle Lietuvoje? Jums padės mūsų pitbulių veislynas „Dognik Bulls“. Parodykime savo suaugusius pitbulius. Pakalbėkime apie pitbulių sveikatą. Siūlome parduoti pitbulių šuniukus.
Taigi pitbulių veislynas „Dognik Bulls“ pradėjo savo veiklą tolimais 2011 m. Pirmiausia noriu parodyti, kokie šaunūs mes turime pitbulius. Ir tada aš tęsiu istoriją. Visi nuotraukose esantys pitbuliai yra gimę mūsų veislyne arba priklauso mūsų veislynui.

Nusprendėme sukurti ekstra klasės pitbulių veislyną. Todėl geriausius pitbulių veislės atstovus jie atsivežė iš Amerikos, Brazilijos, Bulgarijos, Dagestano, Rusijos. Mums tai brangiai kainavo. Tiek finansiškai, tiek bendraujant. Juk dažniausiai geriausi šuniukai į užsienį neparduodami. Bet mes buvome žinomi daug metų ir pardavinėjome geriausius pitbulius.
Šiuo metu Dognik Bulls pitbulių veislyne turime savo veisimo liniją „Castlesline pitbulls“. Jis sukurtas pagal šias kraujo linijas: OFRN, Red Alert, Jumbo, DDWW.
Visi mūsų veislyno pitbuliai neturi genetinių ligų (tirti). Beveik visi veislyno šunys turi čempionų titulus parodose ar sporte. Daug dėmesio skiriame šunų fiziniam vystymuisi. Mums pitbuliai yra sportininkai.
Per ilgus darželio metus mums gimė keli šimtai pitbulių. Tai suteikė mums daug patirties ir žinių. Kuriuos dalinamės su savo šuniukų pirkėjais.
Visi mūsų suaugę pitbuliai ir pitbulių šuniukai kasdien vaikšto po mišką, bendrauja su vaikais ir su kitais gyvūnais.
Beje, dabar veislyne yra parduodami šuniukai. Parodysiu keletą nuotraukų. Jeigu norite įsigyti pitbulį su dokumentais, parašykite mums ir viską aptarsime. Šuniukų kaina mūsų veislyne priklauso nuo konkretaus kergimo ir šuniuko. Paprastai šis yra apie 1500 eurų.

Visi šuniukai paskiepyti, turi ES veterinarinį pasą, mikroschemą, ADBA kilmės dokumentus. Taip pat, be to, pateikiame atmintinę apie šuniuko priežiūrą + jo gimimo įrašus (svoris, kada jis gimė, kaip vystėsi ir t.t.).
Kontaktai «pitbulis Lietuva«:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654

Panašūs straipsniai:
Питбуль Литва
Pitbull pirkti su kilmės dokumentais

Pitbull Lietuva. Pirkite pitbulį Lietuvoje. Pirkti amerikiečių pitbulterjerą. Amerikiečių pitbulterjeras Lietuva.