Pitbull pirkti su kilmės dokumentais

Parduodami amerikiečių pitbulterjerų šuniukai! Iš geriausių pitbull veislės gamintojų. Tėvas buvo parvežtas iš Amerikos. Mama atvežta iš Bulgarijos. Parduodamas 1 patinas (raudonos spalvos) ir 4 kalytes.
Šuniukų nuotraukos:


Visi mūsų šuniukai vaikšto kasdien (4 kartus per dieną). Kasdien vaikšto su vaikais (7 vaikai, nuo 0 iki 17 metų!). Jie valgo aukščiausios kokybės maistą. Pilnai vakcinuota, su mikroschema. Visi ES veterinariniai pasai. Visi turi Amerikos ADBA protėvius. Pitbulio kaina – 1500 eurų. Yra pristatymas visame pasaulyje. Mūsų pitbuliai gyvena 22 pasaulio šalyse! Jei esate Lietuvoje ar Anglijoje ar Amerikoje, padėsime su pristatymu. Turime daug patirties pristatydami pitbulius naujiems šeimininkams.
Beje, mūsų šuniukų tėvai yra sporto ir parodų čempionai. Taip pat jų vyresni broliai ir seserys. Papasakosime ir parodysime visus pasiekimus. Turime kuo didžiuotis! Šuniukai turi pilną čempionišką tikrų amerikietiškų pitbulių kilmę.
Visi šuniukai linksmi, aktyvūs, sveiki, draugiški žmonėms. Parašykite mums, norėdami nusipirkti pitbulį su dokumentais:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654

Norite sužinoti, kaip atrodo suaugę Dognik Bulls pitbuliai? Štai jų nuotraukos. Jūsų šuniukas užaugs toks pat gražus ir raumeningas.

Panašūs straipsniai:
Pitbull parduodu su dokumentais
Amerikiečių pitbulterjerų kalės su dokumentais

Pirkite pitbulį. Pitbull Lietuva. Pirkite pitbulį su kilmės dokumentais.