Pitbull Tallinn

Tere tulemast Tallinna ameerika pitbullterjerite kennelisse «Dognik Bulls». Oleme pitbulle kasvatanud alates 2011. aastast. Meie kennelis saab tutvuda pitbullidega ja osta pitbulli kutsikat.
Kõigil meie koertel on maailma vanima pitbullide organisatsiooni ADBA – American Dog Breeders Association – sugupuu. Meie koerte esivanemad on pärit 1800. aastatest, Pit Bulli tõu päris algusest. Meie, mina ja mu abikaasa Veronika Voitovska ja Ihor Havryk, oleme professionaalsed pitbullide kasvatajad. Nüüd näitan teile, millised näevad välja täiskasvanud pitbullid Tallinn kennelist «Dognik Bulls»:

Miks on pitbulli kutsikas parem osta ametlikust lasteaiast kui lihtsalt ametlikult kasvatajalt? Kogemusi on kennelis rohkem. Kuna kutsikaid sünnib kennelis sagedamini, on neil oma aretusliin ja palju teadmisi Ameerika pitbullterjerite tõu kohta. Näiteks soovite osta musta emase pitbulli, kes on aktiivne ja inimeste vastu lahke. Otsite, kust seda osta, ja leiate oma linnast kasvataja (mitte kassikasvatuse!). Ja sellel kasvatajal on elu esimene pesakond kutsikaid, tema lemmikemaselt. Kõik kutsikad on punased, ta ei tee absoluutselt vahet, mida nad väliselt kasvavad, mis iseloomu neil on (tal on ju kogemus puudub, ainult sisemine intuitsioon, mis geneetika ja aretuskoerte osas ei tööta). Ja see kasvataja peab siiralt oma kutsikaid parimateks ja räägib, et tal on müügis üks red pit bull isane. Ostke see isane musta emase asemel ja olete õnnelik. Seda see kasvataja teile ütleb. Aga kas see toob sulle õnne? See ei olnud sinu unistuste koer. Ei väliselt ega iseloomult. Lasteaias on vastupidi. Tuled meie juurde, räägid endast ja oma perest, räägid millist kutsikat soovid — kutsika sugu, värv, iseloom, suurus. Ja arutame, millised pitbullide paaritused meil sel aastal on ja milliseid kutsikaid saame. Koos otsustame, millisest paaritusest te kutsikat ootate. Lõppude lõpuks on see imeline! Teate kindlalt, et oleme kogenud inimesed, mõistame kutsikaid nende sünnihetkest alates, sest meil on juba teist kümnendit pitbullterjerite kogemus. Me ei paku teile «punase isase pitbulli» ostmist, kui tulite ostma musta emast. Ootame koos Sinuga, kuni saame Sulle sobiva koera.
Meie kassikasvatus on tuntud üle maailma. Meie pitbullid elavad 23 maailma riigis! Me teame, kuidas saata kutsikas igasse riiki, kuidas kasvatada suurepärast perekoera, kuidas treenida lihaselist pitbulli ja palju muud. Seda kõike räägime oma pitbullide ostjatele. Oleme lasteaia lõpetanutega alati ühenduses ning alati abiks ja nõustamiseks.
Kõik meie kutsikad lähevad uutesse kodudesse vaktsineeritult, registreeritud mikrokiibiga, Euroopa veterinaarpassiga, ADBA sugupuuga. Kennelis elades kõnnivad kutsikad tänaval 4 korda päevas. Ja suhtlevad 7 lapsega (meie ja naabrite lapsed). Dognik Bullsi kennelist saate täisverelise, hästi sotsialiseeritud ja terve pitbulli.
Nüüd on meil müügil musta, punase, kreemja, šokolaadi värvi kutsikad. Broneeringud on avatud ka pitbulli kutsikate jaoks, kes on pärit paaritusest Poola!
Kui soovid lahedat, nägusat, nutikat, perekondlikku pitbulli, võta meiega igal sobival viisil ühendust. Meie pitbullide hind on 1500-2000 eurot:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654
Lugupidamisega pitbullide kenneli Tallinna juht — Veronika Voitovska.

Sarnased artiklid:
Pitbulli kutsikad Eesti Estonia
Ameerika pitbull terjer Eesti
Pitbull kennel Eesti Estonia

Pitbull Tallinn. Ameerika pitbullterjer Tallinn. Pitbull kennel Tallinn