Dognik Bullsi»» kennelist pärit pitbullidel on tugev iseloom, kirg ja pealehakkamine, suurepärased lihased ja stabiilne psüühika. Meie pitbullid on aretatud elama nii linnakeskkonda kui ka maal. «Dognik Bullsi» kassikasvatuse pitbullid elavad koos teiste loomadega ja igas vanuses lastega (alates 0+ kuud).
Oleme ametlikud pitbullide kasvatajad. Meie nimed on Veronika Voitovska ja Ihor Havryk. Alates 2011. aastast oleme tegelenud Ameerika pitbullterjerite tõuga. Pitbulli kennel registreeriti ametlikult ADBA (American Dog Breeders Association) süsteemis.
Meie pitbullid on terved, neil pole allergiat, esinevad hästi spordivõistlustel ja näitustel. Meie pitbullide kennelis «Dognik Bulls» sündisid Itaalia, Läti, Eesti, Soome, Ukraina, Venemaa, Valgevene, Multitšempionid jne.
Dognik Bullsi kennelist pärit täiskasvanud Ameerika pitbullterjerid näevad nii ilusad välja:

Oleme kogenud pitbullide kasvatajad, meie aretusliinid on keskendunud kõrgeima kvaliteediga pitbullide tootmisele, mis vastavad tõustandardile.
Mitu korda aastas on meil pitbulli kutsikad. Kenneli sees paaritustest (selliste kutsikate hind ca 1500 eurot). Ja paarituste külastamisest (selliste kutsikate hind on alates 2000 eurost, kuna täiendame ja täiustame oma aretusliine, et saaksite ekstraklassi pitbulli kutsikad).
Põhiline aretus on puukoolis üles ehitatud pitbullidele, keda tõime Ameerikast, Brasiiliast, Venemaalt, Dagestanist. Need on Ameerika Pit Bull Terjerite spordi- ja tööliinid.
Hetkel on meie kennelis müügil mitmeid kutsikaid, samuti on broneeringud tulevastele pitbulli kutsikate jaoks.
Pitbulli kutsika ostmiseks ametlikelt kasvatajatelt Dognik Bulls kennelist kirjuta meile. Rääkige kindlasti endast ja oma perest esimeses sõnumis:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654
Kõik kutsikad lähevad uutesse kodudesse elementaarse sotsialiseerumisega (tänava, kaelarihma ja rihmaga harjunud), ussirohtu, vaktsineeritud, Euroopa veterinaarpassiga, registreeritud mikrokiibiga, ADBA sugupuuga. Muide, kõigi Dognik Bullsi kennelist pärit pitbullide esivanemaid saab läbi sugupuu (paber- ja veebiversioon) jälgida kuni 1800. aastateni.
Kui te ei saa oma pitbulli kutsikale isiklikult kennelisse järgi tulla, korraldame kohaletoimetamise. Dognik Bullsi Pitbulls elab 23 riigis üle maailma.

 

 

Sarnased artiklid:
Pitbulli kutsikad Eesti
Ameerika pitbull terjer Eesti

Pitbullide kasvatajad. Pitbullide kasvatajad Eesti