Laipni lūgti oficiālajā pitbullu audzētavā «Dognik Bulls». Kāpēc mēs esam labākie pitbullu audzētāji Latvijā? Kāpēc izvēlēties audzētavu Dognik Bulls?
1. Ar amerikāņu pitbulterjeru šķirni strādājam kopš 2011. gada.
2. Mūsu pitbulli ir skaidra galvas, ļoti uz saimniekiem orientēti, lieliski sportisti un ģimenes suņi.
3. Garantējam pitbullu šķirnes ģenētisko slimību neesamību (smadzenīšu ataksija un otrā tipa tīklenes atrofija).
4. Pitbullu audzētavai «Dognik Bulls» ir sava audzēšanas programma, kuras pamatā ir ievesti suņi no Amerikas, Brazīlijas, Dagestānas, Krievijas.
5. Esam pieredzējuši pitbullu audzētāji Latvijā. Mūsu audzētavā ir dzimuši vairāk nekā 300 amerikāņu pitbulterjeru.
6. Visiem mūsu audzēšanā izmantotajiem pitbulliem nav veselības problēmu, hronisku slimību, alerģiju.
7. Audzētavas «Dognik Bulls» vadītāja — Veronika Voitovska. Sertificēts eksperts kinologs, amerikāņu pitbulterjeru šovu tiesnesis, sporta sacensību tiesnesis, ģimenes ārsts.
8. Dognik Bulls audzētavas pitbula kucēna cenā ietilpst: komunikācija ar mūsu audzētavas suņu saimniekiem 24/7, attārpots kucēns, vakcinēts pēc vecuma. Ar Eiropas veterināro pasi, ar reģistrētu mikročipu, ar ADBA ciltsrakstiem, ar individuālu piezīmi. Kucēnu cena mūsu audzētavā ir 1500-2000 eiro.
Bet labāk vienreiz redzēt, nekā simts reizes dzirdēt. Apskatiet mūsu audzētavas krāšņos pieaugušos pitbulus:

Ja vēlaties mūsu audzētavā iegādāties pitbula kucēnu, lūdzu, sazinieties ar mums jebkurā ērtā veidā. Pirmajā ziņojumā pastāsti par sevi un par mājām, ko vari piedāvāt mūsu kucēnam.
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654
Biežāk uzdotie jautājumi pitbullu audzētājam Latvijā:
Vai mēs pārdodam pitbulu kā pirmo suni? Jā, pārdodam. Mūsu pitbulliem ir izcilas smadzenes un stabila psihe. Arī iesācējs ar tiem tiks galā, ja uzklausīs visus audzētavas Dognik Bulls vadītāja padomus.
Ar ko Dognik Bulls pitbuli atšķiras no citiem Latvijā audzētiem pitbuliem? Mājlopu kvalitāte un vienas šķirnes suņu īpašības, kas ražotas dažādās audzētavās, var būt pilnīgi atšķirīgas. Atražotā pēcnācēja veids, kvalitāte un mentalitāte nav atkarīga no piederības kādai konkrētai šķirnei, bet gan no selekcionāra prioritātēm, redzējuma un pieredzes.
Vaislas jomā mēs nespēlējam ruleti. Ilgstoša un sistemātiska vaislas mātīšu atlase, pēcnācēju analīze, pārdoto suņu pārbaude, ģenētisko testu sistēma ļauj mums redzēt visprecīzāko un pilnīgāko priekšstatu par reproducējamajām īpašībām katrā amerikāņu pitbulterjeru līnijā un katrā kombinācijā.
Kucēnus — suņus ar prefiksu «Dognik Bulls», kurus redzēsiet mūsu resursa fotoattēlā un video, var iegādāties tikai Dognik Bulls audzētavā.
Kā paņemt savu pitbula kucēnu no audzētavas Dognik Bulls?
Visi kucēni ir gatavi doties uz jaunām mājām no 8 nedēļu vecuma. Uz bērnistabu var ierasties personīgi. Vai arī pēc vienošanās atvedīsim kucēnu pie jums. Vai arī mēs to nosūtīsim dzīvnieku piegādes uzņēmumam, ja dzīvojat tālu. Mūsu pitbuli dzīvo 23 valstīs visā pasaulē. Mēs precīzi zinām, kā nogādāt pitbula kucēnu jebkur.
Ar cieņu, Latvijas pitbullu audzētāja Veronika Voitovska, audzētava Dognik Bulls (ADBA reģistrācija).

 

Līdzīgi raksti:
Pitbullu audzētāji
Kucēni pitbull Latvija

Pitbullu audzētājs Latvija. Pitbullu audzētāji