Szczenięta Pitbull Terrier Polska

Szczenięta Pitbull Terrier Polska

W słynnej hodowli amerykańskich pitbulterierów urodziły się szczenięta «Dognik Bulls». Data urodzenia: 1 lipca 2023. W sumie 10 szczeniąt (7 piesków i 3 suczki) pitbulla. Kilka szczeniąt jest na sprzedaż, reszta jest już zarezerwowana na Finlandię, Polskę, Rumunię. Importowani rodzice. Ojciec urodził się w 2016 roku w amerykańskiej hodowli pitbulli Real Deal Chocolates (Floryda). Matka urodziła się w 2021 roku w żłobku w Dagestanie. Rodzice są mistrzami w wystawach i sporcie. Przebadana pod kątem braku chorób genetycznych rasy American Pitbull Terrier.
Wszystkie nasze szczenięta pitbull terrier Polska są silne, zdrowe, o eleganckim umaszczeniu. Szczenięta mają już piękną atletyczną sylwetkę. Ładne, duże głowy. Prawdziwe pitbulteriery ADBA.
Zdjęcia szczeniąt pitbull terrier Polska:


Rodzice:

Skontaktuj się z nami, aby kupić szczeniaka pitbull terrier Polska. Opowiedz nam o sobie w pierwszym poście. Wszystkie nasze szczenięta trafiają do nowych domów z europejskim paszportem weterynaryjnym, z rodowodem ADBA, zaszczepione, z zarejestrowanym mikroczipem, z przypomnieniem jak dbać o szczeniaka. Cena szczeniaka to 1500 euro.
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

 

Podobne artykuły:
Pitbull Polska

Szczenięta Pitbull Terrier Polska