Pitbull Polska

Witamy w hodowli pitbull Polska — «Dognik Bulls». Mamy teraz na sprzedaż wspaniałe szczenięta pitbulla! Możesz u nas kupić rasowego szczeniaka pitbulla (American Pitbull Terrier).
Szczenięta urodziły się 1 lipca 2023 roku. Tylko 10 szczeniąt pitbulla. Część szczeniąt jest już zarezerwowana na Polskę, Rumunię, Finlandię. Kilka samic i samców jest jeszcze na sprzedaż.
Rodzice szczeniąt pitbulla Polska:

Zdjęcia dorosłych pitbulli Polska z hodowli «Dognik Bulls». Twój szczeniak z naszej hodowli pit bull wyrośnie równie piękny, muskularny, mądry.

Zdjęcia szczeniąt na sprzedaż «pitbull Polska«:

Wszystkie nasze szczenięta to rasowe pitbulle z prawdziwym amerykańskim rodowodem ADBA (American Dog Breeders Association). Szczeniaki przenoszą się do nowych domów w wieku 8 tygodni. Będą miały już szczepienia wiekowe, zarejestrowany mikroczip, europejski paszport weterynaryjny dla psa, rodowód ADBA. Dajemy również każdemu szczeniakowi indywidualną notatkę. Opowiada, jak szczeniak rósł i rozwijał się od momentu narodzin. A także jak karmić, pielęgnować, jakie szczepienia i zabiegi na pchły, robaki, kleszcze potrzebuje szczeniak w pierwszym roku życia (z podaniem terminów, kiedy należy to zrobić).
Aby kupić od nas nierealistycznie fajnego szczeniaka pitbulla (pitbul Polska), napisz do nas i opowiedz nam o sobie i swojej rodzinie. Cena szczeniaka z tego skojarzenia to 1500 euro. Nawiasem mówiąc, ojciec szczeniąt został sprowadzony z Ameryki, matka szczeniąt pitbulla została przywieziona z Dagestanu. Ojciec szczeniąt jest multi-championem wystawowym i multi-championem sportowym kilku krajów. Rodzice szczeniąt nie mają chorób genetycznych (zanik siatkówki typu II i ataksja móżdżkowa).
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654
Pitbulle z hodowli Dognik Bulls mieszkają w 23 krajach świata. Jeśli potrzebujesz wysyłki międzynarodowej, możemy pomóc.
Jeśli masz pytania dotyczące szczeniąt pitbulla, naszej hodowli, rasy pitbulli, napisz do nas.
Z poważaniem, szefowa hodowli amerykańskich pitbulterierów, pitbull Polska — Veronika Voitovska.

Podobne artykuły:
Pitbulla Warszawa
Szczeniaki Pitbulla Polska
Hodowcy pitbulli Polska

Pitbull Polska. Szczenięta pitbulla Polska