Pitbulių augintojas

Sveiki atvykę į amerikos pitbulterjero Dognik Bulls veislyną. Mūsų veislynas yra oficialiai registruotas pitbulių veisėjas. Registracija ADBA (Amerikos šunų augintojų asociacija).

Esame pagrindiniai pitbulių augintojai. Mūsų veislyne jau gimė apie 300 pitbulių. Visi mūsų pitbuliai yra ADBA kilmės dokumentai. Ši kilmė yra labai vertinama amerikiečių pitbulterjerų pasaulyje, nes visų mūsų šunų protėviai siekia 1900-uosius. Jokia kita kilmė pitbulių pasaulyje nėra tokia vertinga. Tik ADBA kilmės dokumentas.
Kodėl garsėja mūsų pitbulių veislynas Dognik Bulls?
Mūsų pitbulterjerai parodose yra Italijos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos ir kt. Pitbulliai iš Dognik Bulls laimi pirmąsias vietas sporto varžybose Europoje: Lietuvoje, Latvijoje, Suomijoje, Ukrainoje, Rusijoje ir kt. Parsivežėme geriausius pitbulius iš viso pasaulio – iš Amerikos, Brazilijos, Bulgarijos, Rusijos. Turime stabilų pitbulių veisimą. Visi mūsų pitbuliai turi stiprią psichiką. Visi mūsų pitbuliai puikiai gyvena šeimose su vaikais (mūsų veislyne kasdien vaikšto 7 vaikai su suaugusiais pitbuliais ir su šuniukais). Mūsų pitbuliai yra ištirti ir neserga genetinėmis ligomis (yra pažymos ir išvados). Visi mūsų pitbulterjerai yra genetiškai išbandyti. Mūsų pitbuliai yra reguliariai treniruojami – sporto disciplinose ir treniruotėse.
Oficialūs pitbulių augintojai turi statusą. Todėl visi mūsų šuniukai į naujus namus keliauja paskiepyti, su veterinariniu Europos pasu, su ADBA kilmės dokumentais, su mikroschema. Taip pat su priminimu apie mitybą, išsilavinimą ir gyvenimą su šuniuku iki 1 metų.
Pitbulliai iš Dognik Bulls veislyno gyvena Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Olandijoje, Didžiojoje Britanijoje, Škotijoje, Airijoje, Italijoje, Amerikoje, Čekijoje. Respublika, Belgija, Danija. Jei gyvenate toli užsienyje, mes padėsime jums pristatyti pasirinktą pitbulo šuniuką.
Koks balas! Šiuo metu pitbulių veislyne parduodami šuniukai. Parašykite mums ir įsigykite savo svajonių pitbulį:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654


Panašūs straipsniai:
Pitbulių veislynas
Rudojo (šokolado) pitbulio pirkimas
Pirkite raudonąjį pitbulį

Pitbulių augintojas. Pirkite pitbulį Lietuvoje. Pitbullių veislynas Lietuva