Pitbulių veislynas

Sveiki atvykę į Dognik Bulls pitbulių veislyną. Su pitbull veisle dirbame nuo 2011 m. Kodėl mūsų veislynas yra vienas žinomiausių Europoje?


Esame gimę čempionais parodose Italijoje, Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Baltarusijoje ir kt. Mūsų pitbulterjerai laimi pirmąsias vietas sporto varžybose Europoje: Latvijoje, Lietuvoje, Suomijoje, Ukrainoje, Rusijoje ir kt. Visi mūsų pitbulterjerai yra genetiškai išbandyti. Mūsų pitbulių veisimas yra sukurtas tik iš importuotų šunų. Iš esmės tai yra pitbuliai, kuriuos atsivežėme iš Amerikos ir Brazilijos. Dognik Bulls pitbulių veislyne gimė apie 300 pitbulių šuniukų. Visi mūsų šunys turi stabilią psichiką. Puikiai tinka šeimoms su įvairaus amžiaus vaikais. Tuo pačiu metu mūsų pitbuliai yra labai azartiški ir vairuoja. Pas mūsų pitbulių patinus poruotis atvyksta nuotakos iš visos Europos.
Pitbulliai iš Dognik Bulls veislyno gyvena Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Olandijoje, Didžiojoje Britanijoje, Škotijoje, Airijoje, Italijoje, Amerikoje, Čekijoje. Respublika, Belgija, Danija. Oficialiai pristatome pitbulių šuniukus visame pasaulyje.
Dabar pitbulių veislyne parduodami šuniukai. Jeigu norite pas mus įsigyti pitbulo šuniuką, parašykite mums ir būtinai papasakokite apie save ir savo namus. Taip pat papasakokite apie savo norus būsimo šuniuko (patino ar patelės, spalvos, charakterio). Padėsime įsigyti jūsų svajonių pitbulo šuniuką:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654

Panašūs straipsniai:
Rudojo (šokolado) pitbulio pirkimas
Pirkite raudonąjį pitbulį
Pirkite juodąjį pitbulį