Pitbullide kasvatajad Eesti

Tere tulemast ametlikku pitbullide kennelisse «Dognik Bulls». Miks oleme Eesti parimad pitbullide kasvatajad? Miks valida Dognik Bullsi kennel?
1. Oleme Ameerika pitbullterjeri tõuga töötanud alates 2011. aastast.
2. Meie pitbullid on selge peaga, väga peremehekesksed, suurepärased sportlased ja perekoerad.
3. Garanteerime pitbulli tõu geneetiliste haiguste (väikeataksia ja teist tüüpi võrkkesta atroofia) puudumise.
4. Pitbullide kennel «Dognik Bulls» on oma aretusprogramm, mis põhineb imporditud koertel Ameerikast, Brasiiliast, Dagestanist, Venemaalt.
5. Oleme kogenud pitbullide kasvatajad Eestis. Meie kennelis on sündinud üle 300 Ameerika pitbullterjeri.
6. Kõigil meie aretuses kasutatavatel pitbullidel ei ole terviseprobleeme, kroonilisi haigusi, allergiaid.
7. Kenneli «Dognik Bulls» juhataja — Veronika Voitovska. Sertifitseeritud ekspertkinoloog, Ameerika pitbullterjerite näitusekohtunik, spordivõistluste kohtunik, üldarst.
8. Dognik Bulls kennelist pitbulli kutsika maksumus sisaldab: suhtlemist meie kennelist 24/7 pärit koerte omanikega, ussirohtu kutsikas, vanuse järgi vaktsineeritud. Euroopa veterinaarpassiga, registreeritud mikrokiibiga, ADBA sugupuuga, individuaalmemoga. Meie kennelis on kutsikate hind 1500-2000 eurot.
Kuid parem on üks kord näha kui sada korda kuulda. Vaata meie kennelis olevaid uhkeid täiskasvanud pitbulle:

Kui soovite osta meie kennelis pitbulli kutsikat, võtke meiega ühendust sobival viisil. Esimeses sõnumis rääkige meile endast ja kodust, mida saate meie kutsikale pakkuda.
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654
Korduma kippuvad küsimused pitbulli kasvatajale Eestis:
Kas müüme esimese koerana pitbulli? Jah, müüme. Meie pitbullidel on suurepärane aju ja stabiilne psüühika. Ka algaja tuleb nendega toime, kui kuulab kõiki Dognik Bullsi kenneli juhataja nõuandeid.
Mille poolest erinevad Dognik Bullsi pitbullid teiste Eesti aretajate pitbullidest? Kariloomade kvaliteet ja sama tõu, kuid erinevates kennelites toodetud koerte omadused võivad olla täiesti erinevad. Paljundatava järglase tüüp, kvaliteet ja mentaliteet ei sõltu kindlasse tõugu kuulumisest, vaid kasvataja prioriteetidest, visioonist ja kogemustest.
Aretuses me ruletti ei mängi. Pikk ja süstemaatiline aretusemaste valik, järglaste analüüs, müüdud koerte testimine, geneetiliste testide süsteem võimaldab meil näha kõige täpsemat ja täielikumat pilti reprodutseeritavatest omadustest igas Ameerika pitbullterjerite liinis ja igas kombinatsioonis.
Kutsikaid eesliitega «Dognik Bulls», mida näete meie ressursi fotol ja videol, saab osta ainult Dognik Bullsi kennelist.
Kuidas Dognik Bullsi kennelist oma pitbulli kutsikat kätte saada?
Kõik kutsikad on valmis uutesse kodudesse minema alates 8. elunädalast. Lasteaeda saab tulla isiklikult. Või kokkuleppel toome kutsika teieni. Või saadame selle loomade kohaletoimetamise ettevõttega, kui elate kaugel. Meie pitbullid elavad 23 riigis üle maailma. Teame täpselt, kuidas pitbulli kutsikat kõikjale toimetada.
Lugupidamisega Eesti pitbullide kasvataja — Veronika Voitovska, Dognik Bulls kassikasvatus (ADBA registreerimine).

 

Sarnased artiklid:
Pitbullide kasvatajad
Pitbulli kutsikad Eesti

Pitbullide kasvataja Eesti. Pitbullide kasvatajad