Parduodamas išskirtinis amerikiečių pitbulterjeras. Iš importuoto pitbulių tėvų veisimo. Protingas, žaismingas, malonus. Jis draugiškas su kitais mūsų veislyno šunimis. Kasdien bendrauja su mūsų vaiku ir kaimynų vaikais (7 vaikai!). Įpratę vaikščioti, antkaklis, pavadėlis. Beveik nėra baltų dėmių ant šokolado (rudos) spalvos! Tai geriausias vados šuniukas! Perspektyvus sportui, parodoms, kaip aktyvus pitbulterjeras šeimoje.


Tėvas: Dognik Bulls Victor. Puikus pitbulių patinas. Neturi genetinių genetinių ligų (ataksija, crd2PRA). Parodų dalyvis ir nugalėtojas. Užsiima sporto disciplinomis. Iš jo gimsta apie 50 pitbulių visame pasaulyje. Jo vaikai turi stabilią psichiką ir gerą charakterį.
Motina: Dognik Bulls Cutiepie. Neįtikėtinas šuo, gimęs mūsų veislyne. Jos tėvai kilę iš Amerikos ir Brazilijos. Teka gryną OFRN (senosios šeimos raudonos nosies) kraują. Parodų dalyvis ir nugalėtojas. Sporto varžybų dalyvis. Profesionaliu lygiu dirba apsauginiuose mokymuose.
Mūsų rudojo (šokoladinio) pitbulo šuniukas pilnai paskiepytas, turi mikroschemą, veterinarinį Europos pasą ir ADBA kilmės dokumentus.
Pitbulliai iš Dognik Bulls veislyno gyvena Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Olandijoje, Didžiojoje Britanijoje, Škotijoje, Airijoje, Italijoje, Amerikoje, Čekijoje. Respublika, Belgija, Danija. Padėsime pristatyti į bet kurią pasaulio šalį. Dažniausiai šuniukus pristatome iš rankų į rankas ir su šeimininkais susipažįstame asmeniškai. Arba galite atvykti į mūsų Dognik Bulls pitbulių veislyną. Tada supažindinsime jus su visais šuniukais ir jų tėveliais.
Rudojo (šokoladinio) pitbulio šuniuko kaina 1500 eurų.
Nuotraukos „rudojo (šokolado) pitbulio pirkimas“:


Parašykite mums, norėdami įsigyti pitbulį iš veislyno su kilmės dokumentais:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654

Panašūs straipsniai:
Pirkite juodąjį pitbulį
Pirkite raudonąjį pitbulį