Amerikiečių pitbulterjero kaina

Kiek kainuoja pitbulis? Pitbulių kaina 1000-2500 eurų. Kodėl toks didelis pitbulio kainos skirtumas? Pasakysiu mūsų amerikiečių pitbulterjerų veislyno „Dognik Bulls“ pavyzdžiu:
1. Šuniukai iš apsilankymo poravimosi visada yra brangesni. Pavyzdžiui, mūsų pitbulių veislyne išėjimo poros yra ne mažiau kaip 2000 km į dvi puses. Atitinkamai, šuniukų kaina iš tokių kergimų – 2000-2500 eurų. Tai yra transportavimo kaina už tai, kad jūs numezgate tobulą pitbulo patiną, kuris gyvena toli. Tai mažiausiai 1 savaitės kelionė. Jūs nedirbate savaitę, paliekate namus, šeimą, šunis ir keliaujate per tris jūras. Žinoma, kergiami išvykoje tik su ekstra klasės pitbulių patinais.
2. Atvežtinių tėvų šuniukai brangesni. Taip, jei pitbulių šuniukai gimsta iš importuotų tėvų (pavyzdžiui, iš Amerikos), tada jie kainuoja daugiau nei iš tėvų, gimusių šalyje.
3. Kiekvienoje vadoje yra įdomesnių ir geresnių šuniukų — mentalitetu, anatomija, charakteriu. Šie šuniukai yra brangesni.
4. Minimali grynaveislio pitbulio su kilmės dokumentais kaina 1000 eurų.
Mūsų pitbulių veislyne Dognik Bulls yra pitbulių šuniukų skirtingomis kainomis. Veislyne atliekame pitbulių kergimus, taip pat atliekame kergimus kitose šalyse. Čia galite įsigyti bet kokios spalvos, lyties, charakterio pitbulo šuniuką. Beje, šiuo metu parduodame pitbulių šuniukus su dokumentais. Susisiekite su mumis ir įsigykite geriausią pitbulo šuniuką už normalią kainą:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654

Taip atrodo pitbuliai iš Dognik Bulls. Jūs taip pat tikrai norite tokio atletiško, aktyvaus, raumeningo šuns:

Panašūs straipsniai:
Pitbull Lietuva
Pitbull pirkti su kilmės dokumentais
Pitbull parduodu su dokumentais

Amerikiečių pitbulterjero kaina. Pitbull kaina. Pitbull su kainų dokumentais. Kiek kainuoja pitbulis